/Files/images/Інтеллект України логотип мал.PNG

Відповідно до наказу МОН України №877 від 8 серпня 2018 року у вересні 2018 року - серпні 2023 року триватиме дослідно- експериментальна робота за темою "Психолого-педагогічний супровід формування соціально успішної особистості учня початкової школи".

Об'єкт дослідження - навчально-виховний процес у загальноосвітньому навчальному закладі; професійна підготовка вчителя початкової школи та практичного психолога; система післядипломної педагогічної освіти; родинне середовище.


Предмет дослідження - мета, зміст, форми, методи, засоби навчання й виховання у загальноосвітньому навчальному закладі, виховання у родині щодо становлення соціально успішної особистості молодшого школяра.

Гіпотеза дослідження: процес становлення соціально успішної особистості молодшого школяра у межах навчально- виховного середовища загальноосвітнього навчального закладу та родинного середовища набуває ефективності за умови його використання як системи, що охоплює мету, зміст, форми, методи та засоби життєдіяльності дітей.

Провідною ідеєю дослідження є те, що модернізація системи освіти академічно здібних і обдарованих дітей на засадах компетентнісного підходу є одним із визначальних чинників реалізації завдань освіти, виховання та розвитку майбутньої інтелектуальної еліти нації, а також передумовою їх становлення як суб'єктів успішної життєдіяльності.


Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Наша адреса:
04209,м. Київ, Оболонський район, вул. Озерна, 2а
Контактні телефони:

(044)412-15-55 (приймальня),
(044)412-08-59 (заступники директора)
Факс: (044)412-15-55.
Електронна пошта: obolon_256@i.ua
Сайти школи:
school256.kiev.sch.in.ua
https://sites.google.com/site/kievskola256
На мапі м. Києва
http://www.osvita.com.ua/schools/kiev/sh-256/

Дата останньої зміни 23 Вересня 2020

Цей сайт безкоштовний!