ШАНОВНІ БАТЬКИ

ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД № 256
( м.Київ, вул. Озерна, 2а)

ПРОВОДИТЬ НАБІР УЧНІВ ДО 1-11-х КЛАСІВ

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО ЗАКЛАДУ

Зарахування дітей до початкової школи здійснюється без проведення конкурсу відповідно до території обслуговування. Діти, які не проживають на території обслуговування, можуть бути зараховані до закладу освіти за наявністю вільних місць у відповідному класі.

Зарахування до закладу освіти проводиться наказом директора закладу освіти.

Для зарахування дітей до школи батьки або особи, що їх замінюють, подають :

· заяву,

· свідоцтво про народження дитини та його копію,

· медичну картку встановленого зразка та картку профілактичних щеплень,

· особову справу (крім дітей, які вступають до першого класу),

· до закладу освіти II таIII ступеня - документ про відповідний рівень освіти.

До першого класу зараховуються як правило діти з 6 (шести) років. Ті, яким на початок навчального року виповнилося 7 років, повинні розпочати здобуття початкової освіти цього ж навчального року.

У школі запроваджено вивчення:

· з 1-го класу – англійської мови та функціонування класів, які працюють за науково-педагогічним проектом «Інтелект України»;

· з 10-го класу – предметів гуманітарного та природничо-математичного циклів на профільному рівні

Для учнів різних вікових категорій проводятьсядодаткові заняття з французької, німецької, російської мови на безоплатній основі, працюють гуртки та спортивні секції:

- футболу; східних єдиноборств; баскетболу; волейболу; спортивної стрільби; шахів;
- логічних ігор; туристсько-краєзнавчі; прикладної кристалографії; декоративно-прикладного мистецтва;
- літературний; фольклорний; театральний; хореографічна студія; кіностудія.

Школа має угоди про співпрацю з КНУ імені Тараса Шевченка,
ВНЗПО «Інститут Тутковського»та іншими провідними ВНЗ.