Коротка біографія школи

/Files/images/sayt/IMG-2c7957b07f2cdd851840b2dc90c15f1f-V.jpg

Школа № 256 – загальноосвітній навчальний заклад І – ІІІ ступенів м. Києва,створений відповідно до рішення Виконкому Київської міської Ради 29.12.1985 року №1056, форма власності комунальна. Засновником загальноосвітнього навчального закладу є Оболонська районна в м. Києві державна адміністрація.

Першим директором школи була Шевчук Валентина Вікторівна – філолог.

З 02.03.1994 року і донині школу очолює Рудящий Микола Іванович, викладач природничих дисциплі, вчитель-методист.

Першим проектом у школі було відкриття спеціальних логопедичних класів,всі випускники яких вступили до вищих навчальних закладів, а також класів з поглибленим вивченням української мови та математики.

/Files/images/1 дзвоник 2019 - 02.jpg
2 лютого 1996 р. колектив школи відзначив своє 10-річчя, на якому своїми спогадами, планами, враженнями ділилися і господарі, і гості школи: керівники освіти, РМК, шефські організації (АТП 13033, завод «Протекон», «Київський склотарний завод»).

У квітні 1996 р. в школі проходили перші дні українсько-американської дружби (спільні уроки, круглі столи, культурні заходи) з участюамериканської журналістки й педагога Лінди Фріндлу з штату Вашингтон, про що в обох сторін залишились дуже теплі спогади.

Значною подією для школи була організація і проведення міського конкурсу «Вчитель року-2000», в номінації «Біологія» та проведення біологічного форуму, на якому були присутні близько 200 педагогів міста, що проходив під егідою перших осіб освіти м. Києва Сидорової Раїси Семенівни, Сіверс Зінаїди Федорівни, Войцехівського Михайла Федоровича.

У 2001 р. й особливо в 2007 р. на базі школи проходили надзвичайно цікаві семінари для директорів шкіл Оболонського району. Школа в цей час успішно реалізувала внутрішкільний проект «Дитина і світ» та продемонструвала високий рівень якості співпраці з науковцями Національного історико-культурного заповідника «Києво-Печерська лавра» та використання цієї спадщини в справі навчання і виховання підростаючого покоління.

З 2005-2008 рр. школа бралаучасть в інноваційному проекті «Сходинки до інформатики». У рамках здоров’язберігаючого проекту для наймолодших школярів «Математика в русі» вчителі початкової школи брали участь у створенні методичного посібника з математики.

У 2010 р. та в 2011 р. школа брала участь у двох міжнародних проектах: з дистанційної освіти та спортивного менеджменту (за участь в першому проекті – нагороджені ноутбуком, у другому проектіпосіли 6 місце серед 32 шкіл м. Києва).

З 2012 р. колектив школи приєднався до роботи над цікавим проектом (єдиним в Україні та на теренах СНД) «Надра Земні, надра духовні» пов’язаним з галуззю геології.

Школа запрошувала багато цікавих гостей, які беруть участь у проведенні уроків, конференцій, літературних читань: це і письменник-етнограф Василь Скуратівський, поет Микола Сом, народний артист України, бандуристВолодимир Єсипок, дитяча письменниця Зірка Мензатюк, письменник- досліджувач Гімну України Дмитро Чередниченко та ін.. Сьогодні гостями й учасниками навчально-виховного процесу є академік Рудько Г.І., професор, голова державного комітету природних ресурсів України, П.О. Загороднюк,голова правління «Спілки геологів України», генеральний директор групи компаній Надра, вчені, викладачі національного університету ім. Т.Г.Шевченка, інституту Тутковського.

З 2015 року школа долучилася до ноуково-педагогічного проекту "Інтелект України" - відкрито перший проектний клас.

Багато викладачів працюють у школі з дня її заснування:

Гончарова Світлана Анатоліївна
– заступник директора з ВР, вчитель-методист;

Лакстіня Ірина Михайлівна
– вчитель англійської мови, старший вчитель, голова МО;

Ярош Людмила Миколаївна
– вчитель географії, старший вчитель;

Бойко Тетяна Анатоліївна
- вчитель початкових класів, старший вчитель .

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.