ІННОВАЦІЙНИЙ ПРОЕКТ "ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ"
/Files/images/Інтеллект України логотип.png

У 2015-2016 навчальному році наша школа долучилася до
науково-педагогічного проекту «ІнтелектУкраїни».

/Files/images/Інтелект україни фото.JPG Сутність проекту полягає не в насиченні дитини поглибленими знаннями, а у набутті нею, перш за все, необхідних навичок роботи з інформацією, аналізу, гнучкого творчого мислення, самоконтролю та самооцінки, швидких реакцій, раціональної організації навчальної праці; розвитку пізнавальних процесів — сприйняття, пам'яті, мислення, уяви й уваги; розвитку якостей особистості школяра — цілеспрямованості, працелюбності, організованості, охайності, наполегливості, волі тощо.

Програма розроблялася таким чином, щоб врахувати вікові особливості учнів, не лише зберегти, а й збільшити їх інтерес до навчання. Завдяки міжпредметним зв'язкам, засобам наочності та відео матеріалам, об'єкт вивчення стає більш зрозумілим та цікавим. Для прикладу, якщо на уроці "Читання" діти вивчали оповідання про соловейка, то на уроці "Я і Україна" вони дізнаються про класову та видову приналежність цього птаха, спосіб життя, проглядають відео фрагмент з соловейком, чують його спів.

Додатково до загальношкільних предметів, програма яких спеціально адаптована, введені нові: "Навчаємося разом", на якому діти розвивають пам'ять за спеціальними методиками, вчаться працювати з інформацією, та предмет "Еврика", на якому учні розвивають творчі, винахідницькі якості, кмітливість, працюють над рішенням складних задач. Завдяки тому, що під час розробки й апробації програми проект мав медико-психолого-психіатричний супровід провідних вчених Інституту здоров'я школярів та підлітків Академії медичних наук України, вдалося побудувати програму так, щоб зберігати оптимальний баланс психофізичного стану дитини, не допускаючи, з одного боку, нервового перезбудження, а з іншого – втоми, втрати цікавості. Крім обов'язкових уроків фізичної культури, кілька разів впродовж кожного уроку учні беруть участь в музичних паузах з елементами фізичних вправ і танцювальних рухів, роблять вправи для очей, застосовують елементи релаксації.

На базі школи організовано діяльність першого проектного класу (1-А клас) під керівництвом класовода Гречки Юлії Вікторівни.

Шановні батьки!!!

Школа І-ІІІ ступенів № 256
оголошує додатковий набір учнів до 2-го класу, який працює за науково-педагогічним проектом " Інтелект України".
Співбесіда на вступ проводиться за комплексом діагностичних завдань, який розроблений творчою групою науковців проекту і містить основні уміння та навички на кінець першого року навчання.
За інформацією звертатися:
м.Київ, вул. Озерна 2А, школа № 256