Основні досягнення

(зі звіту директора школи №256 М.І. Рудящого)

1. Минулого року 2 вчителі математики та історії стали переможцями районного конкурсу «Вчитель року»! Вчитель історії також перемогла в міському конкурсі, а математики посіла 4 місце з 10. Цього року завідувач бібліотекою стала переможцем районного й учасником міського конкурсу «Шкільна бібліотека»

2. Школа є пунктом ЗНО, а більше 20 вчителів навчені й працюють на своєму й активно на інших пунктах

3. 52 учні минулого року (кожен 10) стали учасниками міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» - 16 з них отримали срібні й золоті сертифікати

4. Більше 20 учнів є переможцями районних олімпіад, 3 учні - міської

5. У школі є власне відділення МАН, що налічує більше 10 учнів, 6 із них стали переможцями районного конкурсу МАН, 1 учениця міського, минулого року 4 переможці районного і 1 міського (4 члени МАН є постійними членами районної і міської МАН)

6. Школа має власну кіностудію «Кімната - 16», є переможцем щорічних міських і всеукраїнських кінофестивалів, 4 роки тому робота кіностудії здобула 2 місце серед 32 країн світу, цього року робота 1 учня була відібрана від Української команди і зараз представляється на міжнародному кінофестивалі в Словенії. Минулого року телеканал «Культура» присвятив 30 хв. репортаж кіностудії.

7. 3 роки поспіль збільшується набір до 1 класів – щороку 3 класи, а кількість дітей зросла майже на 100 учнів (із 450 до майже 600 на наступний навчальний рік)

8. Успішними проектами стали:

· «Дитина і світ» - завершився семінаром для директорів шкіл Оболонського району й отримав дуже високу оцінку

· Дослідно-експериментальна робота «Надра Землі. Надра духовні (Основи геології)» супроводжувався багатьма цікавими семінарами, зустрічами з науковцями для вчителів школи, району і міста, угодами з провідними вишами: Національним університетом Т.Г. Шевченка, ПВНЗ ім. Тутковського; розроблено низку програм, що використовуються в школах і вищих навчальних закладах. 10 учнів стали студентами-геологами, 6 з них навчаються на бюджеті.

· Школа успішно працює у Всеукраїнському проекті «Інтелект України» уже третій рік (5 класів)

· Продовжує займатися дослідно-експериментальною роботою всеукраїнського рівня «Психолого-педагогічний супровід формування соціально успішної особистості молодшого школяра»

9. Адміністрація школи і вчителі мають більше 50 наукових, науково-популярних публікацій, статей, цікавих розробок

10. У школі є дієва Піклувальна рада, Почесним членом якої й основним меценатом є депутат Київради Костенко Людмила Василівна. Саме завдяки її зусилям школа перетворюється на європейську:

· зроблено капітальне утеплення школи

· триває реконструкція нового стадіону

· зроблено ремонт-реконструкцію великого спортивного залу, який став одним з кращих у м. Києві

· зроблено ремонт-реконструкцію їдальні

· здійснено ремонт коридора

Ми щиро вдячні Людмилі Василівні і сподіваємось на подальшу співпрацю.

11. Цього року випускається 52 учні 11 класів двоє з них є претендентами на медалі, здобули 7 перемог на районних олімпіадах, 2 - на міських. Маємо 2 переможці районних і 1 міському конкурсах МАН. 6 випускників закінчили школу на відмінно. 48 учнів 9 класів ,9 із них - претенденти на свідоцтво особливого зразка

Дата останньої зміни 07 Серпня 2018