Наказ про зарахування учнів до 1-го класу

Оболонського району міста Києва

01.06.2023 р. № 31 – У

Про зарахування учнів до 1-их класів

Відповідно до законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про захист персональних даних» постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року №684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів», Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року №367, наказу Міністерства освіти і науки України від 28 березня 2022 року №274 «Про деякі питання організації здобуття загальної середньої освіти та освітнього процесу в умовах воєнного стану в Україні», враховуючи лист Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2022 року №1/4202-22 «Щодо зарахування до 1-го класу закладів загальної середньої освіти» та наказ Департаменту освіти і науки, виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 20.02.2023 № 22 “Про прийом дітей до перших класів закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Києва у 2023 році” та з метою безпечного та організованого прийому дітей до 1-их класів.

НАКАЗУЮ:

Зарахувати учнів до складу 1-их класів.

Банніков

Браславська