Повернутися до звичайного режиму

Вітаємо переможців міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру - 2018"

/Files/images/Testovyi/Кенгуру 2017-2018 нр.JPG

73 учні школи приймали участь у міжнародному математичному конкурсі “ Кенгуру”, з них 11 учнів отримали сертифікат “Добрий результат ” та 1 учень отримав сертифікат “Відмінний результат ”.

Вітаємо переможців:

“Відмінний результат

Скрипник Антон, 11-Б клас–вчитель: Шлапак Людмила Григорівна.

“Добрий результат ”

1. Плакіна Діана, 4-А клас –вчитель: Жураковська Лілія Миколаївна;

2. Басюк Віра, 5-А клас – вчитель: Яцкевич Світлана Олександрівна;

3. Крутько Дар’я, 5-А клас – вчитель: Яцкевич Світлана Олександрівна;

4. Онисько Олександра, 6-А клас–вчитель: Шлапак Людмила Григорівна;

5. Акуліна Аліна, 6-А клас–вчитель: Шлапак Людмила Григорівна;

6. Недашківська Надія, 6-А клас–вчитель: Шлапак Людмила Григорівна;

7. Ягодка Юлія, 7-Б клас – вчитель: Яцкевич Світлана Олександрівна;

8. Юр Артем, 9-А клас –вчитель: Фокіна Олена Олегівна;

9. Чабан Юлія, 10-А клас –вчитель: Фокіна Олена Олегівна;

10. Кравченко Максим, 10-А клас –вчитель: Фокіна Олена Олегівна;

11. Скоробагатько Максим, 11-Б клас–вчитель: Шлапак Людмила Григорівна.


НАКАЗ

06 cічня 2018 року № 01 -ОН

Про підсумки проведення районних олімпіад з основних предметів в 2017-2018 н.р.

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року № 1099, зареєстрованого в міністерстві юстиції 17 листопада 2011 року за № 1318/20056, на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 02 серпня 2017 року № 1112 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році», наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту від 25 вересня 2017 року № 898 «Про проведення І (шкільного) та ІІ (районного) етапів Всеукраїнських та київських міських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році», наказу управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації від 10 жовтня 2017 року № 757 «Про проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських та київських міських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017 – 2018 навчальному році», та з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді, в районі протягом жовтня, листопада, грудня 2017-2018 навчального року, згідно з графіком, були проведені І та ІІ етапи Всеукраїнських та київських міських учнівських олімпіад з навчальних предметів. 13 учнів школи стали переможцями районних олімпіад, 4 учні - предметних конкурсів та 4 учні - МАН. На підставі рішення журі

НАКАЗУЮ:

1. Оголосити подяку учням та вчителям, які брали участь в організації та проведенні олімпіад та конкурсів.

2. Учням, які зайняли І-ІІІ місця в районі вручити Дипломи переможців на урочистій лінійці та виплатити грошову винагороду:

№ п/пПредметПрізвище учняМісцеКласВчительВинагорода
1.Українська моваБуклів ТетянаІІІ8Водяніна Н.Ф.100
2.БіологіяЛошак ВікторіяІІІ11Рудящий М.І.100
3.Трудове навчанняГрищук ДаніїлІІІ11Слівінська К.Г.100
4.Трудове навчанняЛошак ВікторіяІ11Слівінська К.Г.300
5.Веб-дизайнДемченко РоманІІІ6Слівінська К.Г.100
6.Образотворче мистецтвоСкрипник ЮліяІ8Тарасова І.М.300
7.Веб-дизайнСлівінська ВікторіяІ7Слівінська К.Г.300
8.МатематикаСкрипник АнтонІІІ11Шлапак Л.Г.100
9.Комп’ютерна графікаЦисаренко ВладиславІІІ8Радченко Н.В.100
10.Зарубіжна літератураЮр АртемІІІ9Соловей О.М.100
11.Образотворче мистецтвоЯгодка ЮліяІ7Тарасова І.М.300
12.Комп’ютерна графікаЯгодка ЮліяІІ7Слівінська К.Г.200
13.Зарубіжна літератураЯгодка ЮліяІІ7Мацук М.Ф.200
14.Мовно-літературний конкурс ім. Т.Г.ШевченкаАкуліна АлінаІІІ6Водяніні Н.Ф.100
15.Мовно-літературний конкурс ім. Т.Г.ШевченкаШевчук АртемІІІ7Нагорна М.Г.100
16.Мовно-літературний конкурс ім. Т.Г.ШевченкаЧудновська ЄваІ8Водяніна Н.Ф.300
17.Мовно-літературний конкурс ім. Т.Г.ШевченкаБуклів ТетянаІІ8Водяніна Н.Ф.200
18.МАНЛошак ВікторіяІ11Федорченко О.П.300
19.МАНСкоробогатько МаксимІ11Тимошенко Л.В.300
20.МАНГордашко КатеринаІ8Тимошенко Л.В.300
21МАНБезпалько ВолодимирІ9Лисенко Г.П.300

3. Результати підготовки і проведення олімпіад, конкурсів обговорити на засіданнях методичних об’єднань.

4. Вчителям-предметникам, класним керівникам всіляко сприяти розвитку олімпійського руху, атмосфері змагань, розвивати інтерес до предмета, до змагань; врахувати результати олімпіад при виставленні тематичних, семестрових оцінок. Записати подяки за участь в щоденники дітям, довести до відома батьків.

5. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Попову В.П.

ДИРЕКТОР М.І.РУДЯЩИЙ

Вітаємо переможців міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру - 2017"

/Files/images/Кен2017-11.jpg/Files/images/Кен2017-21.jpg

56 учнів школи приймали участь у міжнародному математичному конкурсі “ Кенгуру”, з них 11 учнів отримали сертифікат“Добрий результат ”.

Вітаємо переможців:

1. Мацук Вікторія, 7-Б клас –вчитель: Фокіна Олена Олегівна;

2. Гаврилюк Артем, 7-Б клас –вчитель: Фокіна Олена Олегівна;

3. Юр Артем, 8-А клас –вчитель: Фокіна Олена Олегівна;

4. Вдовенко Єгор, 8-Б клас –вчитель: Фокіна Олена Олегівна;

5. Кхан Елізабет, 9-Б клас –вчитель: Фокіна Олена Олегівна;

6. Кравченко максим, 9-А клас –вчитель: Фокіна Олена Олегівна;

7. Горбачевський Максим, 9-А клас–вчитель: Фокіна Олена Олегівна;

8. Остапенко Микола , 10-Б клас–вчитель: Шлапак Людмила Григорівна;

9. Скоробагатько Максим, 10-Б клас–вчитель: Шлапак Людмила Григорівна;

10. Макаренко Лука, 4-А клас – вчитель: Крук Світлана Данилівна;

11. Басюк Віра, 4-А клас – вчитель: Крук Світлана Данилівна.

Вітаємо переможців міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру - 2016"

/Files/images/КЕНГУРУ 01.JPG

Сертифікат “ Відмінний результат “ отримав:

1. Скоробагатько Максим, 9-Б клас –вчитель: Шлапак Людмила Григорівна.

Сертифікат “ Добрий результат ” отримали:

1. Стешенко Марина, 4-А клас –вчитель: Пилипчук Інна Василівна;

2. Волощук Даніїл, 5-А клас –вчитель: Яцкевич Світлана Олександрівна;

3. Чередніченко Микола, 6-А клас –вчитель: Фокіна Олена Олегівна;

4. Гаврилюк Артем, 6-Б клас –вчитель: Фокіна Олена Олегівна;

5. Кожевнікова Дар’я, 6-Б клас –вчитель: Фокіна Олена Олегівна;

6. Юр Артем, 7-А клас –вчитель: Фокіна Олена Олегівна;

7. Вдовенко Єгор, 7-Б клас –вчитель: Фокіна Олена Олегівна;

8. Дебнатх Роман, 7-Б клас –вчитель: Фокіна Олена Олегівна;

9. Овечкіна Тамара, 9-Б клас –вчитель: Шлапак Людмила Григорівна;

10. Москаленко Яна, 11-А клас–вчитель: Шлапак Людмила Григорівна;

11. Шолкова Катерина, 11-А клас–вчитель: Шлапак Людмила Григорівна;

12. Зайнчуковська Валерія, 11-А клас–вчитель: Шлапак Людмила Григорівна;

13. Педченко Андрій, 11-А клас–вчитель: Шлапак Людмила Григорівна.

/Files/images/Кенгуру 02.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 275

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Наша адреса:
04209,м. Київ, Оболонський район, вул. Озерна, 2а
Контактні телефони:

(044)412-15-55 (приймальня),
(044)412-08-59 (заступники директора)
Факс: (044)412-15-55.
Електронна пошта: obolon_256@i.ua
Сайти школи:
school256.kiev.sch.in.ua
https://sites.google.com/site/kievskola256
На мапі м. Києва
http://www.osvita.com.ua/schools/kiev/sh-256/

Дата останньої зміни 14 Листопада 2018

Цей сайт безкоштовний!