Вітаємо переможців математичного конкурсу Кенгуру 2020 рік
Щиро вітаємо учнів нашої школи, переможців конкурсів у 2018-2019 н.р.
№ п/п | Предмет | Прізвище учня | Місце | Клас | Вчитель |
1. | Мовно-літературний конкурс ім. Т.Г.Шевченка | Скрипник Юлія | ІІІ | 9 | Водяніні Н.Ф. |
2. | Мовно-літературний конкурс ім. Т.Г.Шевченка | Чудновська Єва | ІІ | 9 | Нагорна М.Г. |
3. | Міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика | Черняк Дарина | ІІІ | 3 | Пилипчук І.В. |
4. | Міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика | Пашницька Марія | ІІІ | 3 | Пилипчук І.В. |
90 учнів школи брали участь
у міжнародному математичному конкурсі “ Кенгуру”,
з них 22 учні отримали сертифікат“Добрий результат ”
та 2 учні отримали сертифікат“Відмінний результат ”.
Вітаємо переможців:
Сертифікат “Відмінний результат”:
1. Семенишин Владислав, 3-А клас –вчитель: Пилипчук Інна Василівна;
2. Юр Артем, 10-Б клас –вчитель: Фокіна Олена Олегівна.
Сертифікат “Добрий результат”:
1. Деркач Володимир, 2 – А клас, вчитель: Чернова Людмила Миколаївна;
2. Лях Марія, 2 – А клас, вчитель: Чернова Людмила Миколаївна;
3. Орлова Вероніка, 2 – Б клас, вчитель: Драч Ірина Петрівна;
4. Шедін Ілля, 2 – Б клас, вчитель: Драч Ірина Петрівна;
5. Юріков Микита, 2 – Б клас, вчитель: Драч Ірина Петрівна;
6. Дуганець Іван, 2 – Б клас, вчитель: Драч Ірина Петрівна;
7. Гламазденко Катерина, 2 – В клас, вчитель: Семенишин Галина Василівна ;
8. Тарасенко Максим, 2 – В клас, вчитель: Семенишин Галина Василівна ;
9. Ревва Анастасія, 2 – В клас, вчитель: Семенишин Галина Василівна ;
10. Прокопюк Кіра, 2 – В клас, вчитель: Семенишин Галина Василівна ;
11. Пашницька Марія, 3 – А клас, вчитель: Пилипчук Інна Василівна ;
12. Лещенко Василина, 3 –В клас, вчитель: Недашківська Валентина Борисівна ;
13. Джура Владислав, 4 –А клас, вчитель: Гречка Юлія Вікторівна ;
14. Кірцхалія Тимофій, 4 –А клас, вчитель: Гречка Юлія Вікторівна ;
15. Богомолов Євген, 4 –А клас, вчитель: Гречка Юлія Вікторівна ;
16. Басюк Віра, 6-А клас – вчитель: Яцкевич Світлана Олександрівна;
17. Крутько Дар’я, 6-Б клас – вчитель: Яцкевич Світлана Олександрівна;
18. Голяк Володимир, 7-Б клас – вчитель: Шлапак Людмила Григорівна;
19. Гаврилюк Артем, 9-Б клас –вчитель: Фокіна Олена Олегівна;
20. Вдовенко Єгор, 10-Б клас –вчитель: Фокіна Олена Олегівна;
21. Федотенко Тетяна, 10-Б клас –вчитель: Фокіна Олена Олегівна;
22. Чабан Юлія, 11-А клас –вчитель: Фокіна Олена Олегівна.
Вітаємо переможців міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру - 2018"
73 учні школи приймали участь у міжнародному математичному конкурсі “ Кенгуру”, з них 11 учнів отримали сертифікат “Добрий результат ” та 1 учень отримав сертифікат “Відмінний результат ”.
Вітаємо переможців:
“Відмінний результат ”
Скрипник Антон, 11-Б клас–вчитель: Шлапак Людмила Григорівна.
“Добрий результат ”
1. Плакіна Діана, 4-А клас –вчитель: Жураковська Лілія Миколаївна;
2. Басюк Віра, 5-А клас – вчитель: Яцкевич Світлана Олександрівна;
3. Крутько Дар’я, 5-А клас – вчитель: Яцкевич Світлана Олександрівна;
4. Онисько Олександра, 6-А клас–вчитель: Шлапак Людмила Григорівна;
5. Акуліна Аліна, 6-А клас–вчитель: Шлапак Людмила Григорівна;
6. Недашківська Надія, 6-А клас–вчитель: Шлапак Людмила Григорівна;
7. Ягодка Юлія, 7-Б клас – вчитель: Яцкевич Світлана Олександрівна;
8. Юр Артем, 9-А клас –вчитель: Фокіна Олена Олегівна;
9. Чабан Юлія, 10-А клас –вчитель: Фокіна Олена Олегівна;
10. Кравченко Максим, 10-А клас –вчитель: Фокіна Олена Олегівна;
11. Скоробагатько Максим, 11-Б клас–вчитель: Шлапак Людмила Григорівна.
НАКАЗ
06 cічня 2018 року № 01 -ОН
Про підсумки проведення районних олімпіад з основних предметів в 2017-2018 н.р.
Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року № 1099, зареєстрованого в міністерстві юстиції 17 листопада 2011 року за № 1318/20056, на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 02 серпня 2017 року № 1112 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році», наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту від 25 вересня 2017 року № 898 «Про проведення І (шкільного) та ІІ (районного) етапів Всеукраїнських та київських міських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році», наказу управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації від 10 жовтня 2017 року № 757 «Про проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських та київських міських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017 – 2018 навчальному році», та з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді, в районі протягом жовтня, листопада, грудня 2017-2018 навчального року, згідно з графіком, були проведені І та ІІ етапи Всеукраїнських та київських міських учнівських олімпіад з навчальних предметів. 13 учнів школи стали переможцями районних олімпіад, 4 учні - предметних конкурсів та 4 учні - МАН. На підставі рішення журі
НАКАЗУЮ:
1. Оголосити подяку учням та вчителям, які брали участь в організації та проведенні олімпіад та конкурсів.
2. Учням, які зайняли І-ІІІ місця в районі вручити Дипломи переможців на урочистій лінійці та виплатити грошову винагороду:
№ п/п | Предмет | Прізвище учня | Місце | Клас | Вчитель | Винагорода |
1. | Українська мова | Буклів Тетяна | ІІІ | 8 | Водяніна Н.Ф. | 100 |
2. | Біологія | Лошак Вікторія | ІІІ | 11 | Рудящий М.І. | 100 |
3. | Трудове навчання | Грищук Даніїл | ІІІ | 11 | Слівінська К.Г. | 100 |
4. | Трудове навчання | Лошак Вікторія | І | 11 | Слівінська К.Г. | 300 |
5. | Веб-дизайн | Демченко Роман | ІІІ | 6 | Слівінська К.Г. | 100 |
6. | Образотворче мистецтво | Скрипник Юлія | І | 8 | Тарасова І.М. | 300 |
7. | Веб-дизайн | Слівінська Вікторія | І | 7 | Слівінська К.Г. | 300 |
8. | Математика | Скрипник Антон | ІІІ | 11 | Шлапак Л.Г. | 100 |
9. | Комп’ютерна графіка | Цисаренко Владислав | ІІІ | 8 | Радченко Н.В. | 100 |
10. | Зарубіжна література | Юр Артем | ІІІ | 9 | Соловей О.М. | 100 |
11. | Образотворче мистецтво | Ягодка Юлія | І | 7 | Тарасова І.М. | 300 |
12. | Комп’ютерна графіка | Ягодка Юлія | ІІ | 7 | Слівінська К.Г. | 200 |
13. | Зарубіжна література | Ягодка Юлія | ІІ | 7 | Мацук М.Ф. | 200 |
14. | Мовно-літературний конкурс ім. Т.Г.Шевченка | Акуліна Аліна | ІІІ | 6 | Водяніні Н.Ф. | 100 |
15. | Мовно-літературний конкурс ім. Т.Г.Шевченка | Шевчук Артем | ІІІ | 7 | Нагорна М.Г. | 100 |
16. | Мовно-літературний конкурс ім. Т.Г.Шевченка | Чудновська Єва | І | 8 | Водяніна Н.Ф. | 300 |
17. | Мовно-літературний конкурс ім. Т.Г.Шевченка | Буклів Тетяна | ІІ | 8 | Водяніна Н.Ф. | 200 |
18. | МАН | Лошак Вікторія | І | 11 | Федорченко О.П. | 300 |
19. | МАН | Скоробогатько Максим | І | 11 | Тимошенко Л.В. | 300 |
20. | МАН | Гордашко Катерина | І | 8 | Тимошенко Л.В. | 300 |
21 | МАН | Безпалько Володимир | І | 9 | Лисенко Г.П. | 300 |
3. Результати підготовки і проведення олімпіад, конкурсів обговорити на засіданнях методичних об’єднань.
4. Вчителям-предметникам, класним керівникам всіляко сприяти розвитку олімпійського руху, атмосфері змагань, розвивати інтерес до предмета, до змагань; врахувати результати олімпіад при виставленні тематичних, семестрових оцінок. Записати подяки за участь в щоденники дітям, довести до відома батьків.
5. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Попову В.П.
ДИРЕКТОР М.І.РУДЯЩИЙ
Вітаємо переможців міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру - 2017"
56 учнів школи приймали участь у міжнародному математичному конкурсі “ Кенгуру”, з них 11 учнів отримали сертифікат“Добрий результат ”.
Вітаємо переможців:
1. Мацук Вікторія, 7-Б клас –вчитель: Фокіна Олена Олегівна;
2. Гаврилюк Артем, 7-Б клас –вчитель: Фокіна Олена Олегівна;
3. Юр Артем, 8-А клас –вчитель: Фокіна Олена Олегівна;
4. Вдовенко Єгор, 8-Б клас –вчитель: Фокіна Олена Олегівна;
5. Кхан Елізабет, 9-Б клас –вчитель: Фокіна Олена Олегівна;
6. Кравченко максим, 9-А клас –вчитель: Фокіна Олена Олегівна;
7. Горбачевський Максим, 9-А клас–вчитель: Фокіна Олена Олегівна;
8. Остапенко Микола , 10-Б клас–вчитель: Шлапак Людмила Григорівна;
9. Скоробагатько Максим, 10-Б клас–вчитель: Шлапак Людмила Григорівна;
10. Макаренко Лука, 4-А клас – вчитель: Крук Світлана Данилівна;
11. Басюк Віра, 4-А клас – вчитель: Крук Світлана Данилівна.
Вітаємо переможців міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру - 2016"
Сертифікат “ Відмінний результат “ отримав:
1. Скоробагатько Максим, 9-Б клас –вчитель: Шлапак Людмила Григорівна.
Сертифікат “ Добрий результат ” отримали:
1. Стешенко Марина, 4-А клас –вчитель: Пилипчук Інна Василівна;
2. Волощук Даніїл, 5-А клас –вчитель: Яцкевич Світлана Олександрівна;
3. Чередніченко Микола, 6-А клас –вчитель: Фокіна Олена Олегівна;
4. Гаврилюк Артем, 6-Б клас –вчитель: Фокіна Олена Олегівна;
5. Кожевнікова Дар’я, 6-Б клас –вчитель: Фокіна Олена Олегівна;
6. Юр Артем, 7-А клас –вчитель: Фокіна Олена Олегівна;
7. Вдовенко Єгор, 7-Б клас –вчитель: Фокіна Олена Олегівна;
8. Дебнатх Роман, 7-Б клас –вчитель: Фокіна Олена Олегівна;
9. Овечкіна Тамара, 9-Б клас –вчитель: Шлапак Людмила Григорівна;
10. Москаленко Яна, 11-А клас–вчитель: Шлапак Людмила Григорівна;
11. Шолкова Катерина, 11-А клас–вчитель: Шлапак Людмила Григорівна;
12. Зайнчуковська Валерія, 11-А клас–вчитель: Шлапак Людмила Григорівна;
13. Педченко Андрій, 11-А клас–вчитель: Шлапак Людмила Григорівна.
Коментарi