День прав людини

Сучасна школа передбачає , серед іншого, розвиток громадянських компетентностей в учнівства.
Однією з форм забезпечення виховання цієї компетентності є тижні прав людини. Щороку 10 грудня у школах України відзначають День прав людини, встановлений ООН з нагоди ухвалення Загальної декларації прав людини.
Наша школа також долучилася до цієї акції. Ми провели тиждень прав людини. У рамках тижня були проведені:9- ті класи- урок " Знаю права і змінюю світ "Виставка дитячих робіт " Я людина, значить, маю права"10- ті класи: були режисерами та операторами роликів " Конвенція про права дитини "Тренінг " Етнічна, конфесійна, гендерна рівність".
/Files/images/c05de22a-67d6-4b76-b987-bc2b17f2e132.jpg
/Files/images/3347b685-d3a6-4bbf-9f90-ed0c5a98dad2.jpg