Тиждень початкової школи

З 29 листопада по 3 грудня в нашій школі пройшов тиждень початкової школи під назвою «У НАС ВСЕ БУДЕ STEAM!».

STEAM-підхід є значно ефективнішим в організації освітнього процесу: навчання шляхом моделювання, проєктування та експериментування перетворюється на своєрідну гру, тому сприймається школярами із величезним задоволенням. Головною перевагою STEAM-освіти для учнів є їхня підготовка до реального життя. Це початок нової епохи та відмова від застарілої предметної системи на користь інтегрованого навчання. А саме такий підхід (вміння логічно і математично мислити, наукове розуміння природи і сучасних технологій, обізнаність і самовираження у сфері культури тощо) на сто відсотків відповідає концепції Нової української школи, формує в учнів компетентності, необхідні для успішної самореалізації в суспільстві та навички, які потрібні в XXI столітті.

/Files/images/1aa9a3444e.png

Цікавинкою цього тижня стало те, що всі уроки та виховні заходи були об’єднані спільною темою кожного дня: понеділок -«День науки», вівторок - «День технологій», середа - «День інжинірингу», четвер - «День мистецтва», п’ятниця - «Математика в повсякденному житті».

2 грудня учні початкової школи працювали над проєктами юних дизайнерів «Зима у вікні» та красиво прикрасили вікна своїх класів.

/Files/images/Зима.PNG

Гарну роботу показали вчителі з учнями під час відкритих уроків.

Пилипчук І.В. провела урок з ЯПС на тему: «Сходинки до наукового Олімпу».

/Files/images/Пилипчук.PNG

Гречка Ю.В. – урок з ЯПС на тему: «Досліджуємо корисні копалини».

/Files/images/Гречка.PNG

Курза І.Г. – урок з ЯПС на тему: «Наука в ліс не веде, а з лісу виводить».

/Files/images/Курза.PNG

Смолянінова Ю.Л. провела урок з ЯДС «Материки Землі. Південна Америка».

/Files/images/Смолянінова 3.PNG

Бойко Т.А. подорожувала з учнями під час уроку ЯПС Запорізькою областю.

/Files/images/Бойко.PNG

Жураковська Л.М. з учнями під час уроку ЯПС здійснювала подорож країнами світу.

/Files/images/Жураковська .PNG

Акуліна О.В. провела урок дизайну і технологій «Дивовижні сніжинки кружляють за вікном».

/Files/images/Акуліна.PNG

Недашківська В.Б. – урок-фантазію дизайну і технологій «Зимові прикраси на вікно».

/Files/images/Недашківська 3.PNG

Семенишин Г.В. – урок мистецтва «Зимові фантазії. Малювання композиції: зимові малюнки на вікні».

/Files/images/Семенишин .PNG

Усі уроки були пронизані чарівним зимовим мистецтвом.

Математика в повсякденному житті – це важливо. Тому вчителі показали свою майстерність з цього предмету.

Радчук А.В. провела урок на тему: «Мандрівка у космос».

/Files/images/Радчук.PNG

Загоруйко В.Ф. – «Математичні дослідження».

/Files/images/Загоруйко.PNG

Чернова Л.М. – «Число та цифра 0».

/Files/images/Чернова.PNG

30 листопада відзначають Всесвітній день домашніх тварин, девізом якого стала цитата з твору Антуана де Сент-Екзюпері "Маленький принц": "Ми відповідаємо за тих, кого приручили". День домашніх улюбленців покликаний нагадати про почуття відповідальності за все живе на планеті, зокрема домашніх улюбленців. Вихователі ГПД охоче долучилися до свята і провели відповідні виховні заходи: майстер-класи, проєктні роботи, квести.

Близнюк Л.М. долучила учнів до проєктної роботи «Тварини – наші друзі».

/Files/images/Близнюк.PNG

Цюрик О.І. провела майстер-клас "Світ домашніх тварин".

/Files/images/Цюрик.PNG

Маник М.М. захопила дітей проєктною роботою «Дім віртуальних тваринок».

/Files/images/Маник.PNG

Івашина М.О. зацікавила вихованців проєктною роботою «Мої домашні улюбленці».

/Files/images/Івашина.PNG

Проєктною роботою «Безпритульні тварини» Чумаченко І.Р. змусила бути небайдужими.

/Files/images/Чумаченко І.PNG

Мотуз С.О. провела майстер-клас «Мій домашній улюбленець».

/Files/images/Мотуз.PNG

Чумаченко Т.В. з дітьми взяли участь у квесті «Наші пухнасті друзі».

/Files/images/Чумаченко Т.PNG

Бецковська В. Ю. разом з учнями зробили проєктну роботу «Наші домашні друзі».

/Files/images/Бецковська.PNG

Родзинкою Тижня початкової школи став арт - челендж «Жива книга». Автор роботи: Бецковська А.Ю., співавтори: батьки, у головних ролях: учні 1-4 класів.

/Files/images/Арт.PNG