Пам'ятаємо!!! 1932-1933

/Files/images/sayt/20201130_094152.jpg

...історія нас горем вчить.

Щоб не забулось незабутнє.
Бо там, де пам'ять не мовчить,
Там щастям повниться майбутнє.
Н. Погребняк
27 листопада у школі l-lll ступенів 256 Оболонського району відбувся урок-реквієм "У той рік не кували зозулі...(пам'яті жертвам голодомору 1932-1933)".
Урок розпочався українською народною піснею про тяжку долю народа-великомученика.Учні одинадцятого класу визначали причини голодомору, встановлювали страшну хронологію тих часів. Діти не могли стримати сліз переглядаючи світлини та слухаючи спогади очевидців тих часів; пробуючи "смаколики" того часу.
Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих.
Уроки минулого вчать нас цінувати життя . Адже тільки виповівши минулі страждання, викричавши давній біль, крок за кроком пройшовши путь далекої і близької історії, віднайде себе наш народ, гідний прекрасної долі.