Повернутися до звичайного режиму

УВАГА!!! УВАГА!!! УВАГА!!! ПРИЗУПИНЕННЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ ТА ОРГАНІЗАЦІЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ!!!

ШАНОВНІ БАТЬКИ, ВЧИТЕЛІ ТА УЧНІ!!!

У зв'язку із запровадженням плану протиепідемічних заходів та обмежень для запобігання розповсюдження коронавірусу у нашій школі тимчасово призупиняється освітній процес з 12.03.2020 року до 03.04.2020 року включно.

Виконання навчальних планів та освітніх програм буде здійснюватись шляхом використання різних форм дистанційного навчання. З цією метою рекомендуємо:

• на сайті школи в розділі «Учні» розміщені завдання з навчальних предметів;

• можливе листування учителя і учня через мережу Інтернет;

• завдання для виконання та запитання до вчителів можна задавати через створені групи в Viber;

• інформація про електронні освітні ресурси для учнів розміщені на сайті Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету ім. Бориса Грінченка ( ІПОПО):

wym-1584009085554

wym-1584009515738

та на сайті "Столичний центр відкритої освіти" wym-1584010501164

- для учнів 5-11 класів - вебінар «Як навчатися дистанційно? Відкриті ресурси». Дату проведення буде повідомлено додатково. Відеозаписа буде розміщено на порталі ІППО та сайті Департаменту освіти і науки Києва.

- з 16 березня 2020 року телеканалом ТРЕ « Київ» 2 години ефірного часу буде відведено для проведення телеуроків: 4 телеуроки по 30 хвилин з різних предметів спрямовано першочергово для учнів випускних 9-х та 11-х класів. Слідкуйте за програмою.

- у рамках роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка буде організовано та проведено наступні заходи:

1. Для учнів 5-11 класів буде проведено вебінар :"Як навчатися дистанційно? Відкриті ресурси" Відеозапис буде розміщено на порталі ІППО та ДОН

2. ІППО створено каталог електронних освітніх ресурсів для учнів wym-1584010032546

3. Для учнів 5-9 класів на сайті wym-1584010136812 розміщено уроки з курсу інформатики, в тому числі профільного рівня навчанняінформатики для 10-11 класів з програмування.

4. Для вивчення окремих тем з української мови та математики учнями 11 класів будуть організовані щотижневі вебінари.

5. На сайті "Столичний центр відкритої освіти" wym-1584010523365 розміщено відкриті електронні освітні ресурси для дистанційного навчання учнів.

6. Для учнів на сайті ІППО буде створено блог консультацій з впровадження дистанційного навчання.

Бережіть своє здоров'я!