Відвідування Національного музею історії України

20 лютого 2020 року, напередодні дня рідної мови, учні нашої школи разом із вчителями української мови та літератури Водяніною Н.Ф. та Білоус Л.В. відвідали національний музей історії України у II Світовій війні. В актовій залі музею відвідувачі переглянули документальний фільм "Соловей співає, доки голос має" про міфічний захист російськомовного населення й інформаційну війну. Ця стрічка - справжнє досягнення мовного питання в Україні.По її завершенні всі присутні мали змогу поспілкуватися з авторкою ідеї фільму Олесею Воронюк і режисером картини Сергієм Кримським, узявши участь в обговоренні актуального для сьогодення питання "Чому у XXI столітті розмовляти в Україні державною мовою для багатьох громадян є онсенсом?"

Свою власну точку зору на це питання висловила і президент школи, учениця 10 класу, Чудновська Єва.

Даний захід не залишив байдужим нікого. Усе побачене й почуте справило неабияке враження на дітей та дорослих.

/Files/images/IMG_8696.jpg/Files/images/IMG_8697.jpg/Files/images/IMG_8700.jpg/Files/images/IMG_8699.jpg/Files/images/IMG_8701.jpg