Вітаємо переможницю МАН

Вітаємо Дещу Катерину Сергіївну, ученицю 10-Б класу з III місцем на районному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Київської Малої Академії Наук (МАН). Відділення: хімія та біологія. Секція: психологія. Тема: "Психологічні дослідження стану стресостійкості учнів різного віку та профілактика стресу". Науковий керівник: Слончак Наталія Миколаївна. Педагогічний керівник: Тимошенко Лідія Василівна. Велика подяка всім вчителям, що сприяли й допомагли в розробці науково-дослідницької роботи: Подоляк О.В., Слівінській К.Г., Гончаровій Ю.В. Бажаємо Каті нових творчих злетів і наукових досягнень.

/Files/images/1314E74C-3357-48E0-88AB-284CC1606FC8.jpg /Files/images/IMG_7894.jpg