Тренінг "Три типи енегрії людини. Як збалансувати емоції, розум і тіло."

28 жовтня з метою саморозвитку вчителів у школі пройшов тренінг "Три типи енергії людини. Як збалансувати емоції, розум і тіло." Тренінг проходив у рамках соціального проєкту Київської міської державної адміністрації та Асоціації інноваційної та цифрової освіти "Освітній хаб міста Києва".

Тренер Вікторія в співпраці з вчителями школи знайшла відповіді на такі питання: -що таке емоційний інтелект; -що таке емпатія; -як керувати власними емоціями. Вчителі школи здобули навички, необхідні для життя, роботи та активної діяльності.

/Files/images/IMG_5385.jpg /Files/images/IMG_5387.jpg /Files/images/IMG_5377.jpg /Files/images/IMG_5383.jpg /Files/images/IMG_5380.jpg /Files/images/IMG_5379.jpg /Files/images/IMG_5378.jpg