СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

31 ТРАВНЯ 2019 РОКУ В НАШІЙ ШКОЛІ ВІДБУЛОСЯ СВЯТКУВАННЯ "ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА".

Випускників та всіх учнів вітали вчителі, адміністрація школи, рідні та друзі.

З подарунками та щирими привітаннями на свято завітала депутат Київради Л.В.Костенко.

На урочистій лінійці дзвінко пролунав "останній дзвоник" – символ закінчення чергового учбового року для школярів, а для випускників - символ прощання зі школою!

Для багатьох учнів він сповістив про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажємо Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.Ви вирушаєте у самостійне доросле життя.Бажаємо щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Віримо, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаємо Вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.

Щирі вітання педагогам і батькам! Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.Бажємо всім щастя, добра, міцного здоров’я, миру та успіхів!

/Files/images/ОЗ 2019 - 05.jpg

/Files/images/ОЗ 2019 - 02.jpg

/Files/images/Вальс 01.jpg

/Files/images/ОЗ 2019 - 03.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.