СВЯТКУЄМО ДЕНЬ МАТЕРІ!

У травні, коли природа майже прокинулася від сну, коли дзвенить у блакиті пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Матері. Цього року його відзначали 12 травня.

Учні нашої школи також долучилися до святкування Дня матері. Молодші школярі власними руками створили оригінальні привітання для своїх найрідніших матусь. Адже мама - найдорожча людина в нашому житті. Вона дала життя, оточила любов"ю і ласкою, виховала.

Своїми роботами діти нагададали мамам, як вони їх люблять і цінують.

Матусі теж не залишились у боргу і створили надзвичайно гарну виставку своїх творчих робіт. Учні та працівники школи з цікавістю і гордістю розглядали роботи наших матусь. Тут були представлені картини, намальовані аквареллю, олівцями; картини, вишиті бісером та нитками; букети із солодощами, паперові квіти, іграшки для дітей, різноманітні прикраси та предмети одягу, декоративний посуд.

Щиро вітаємо наших мам зі святом! Бажаємо щастя, радості, любові та подальших творчих наснаг!

/Files/images/ДМ 03.jpg

/Files/images/ДМ 05.jpg