Мультфільм "Життя на планеті Тортик", створений учнем нашої школи Олексієм Кушнаренко, буде представлено на міжнародному фестивалі мультиплікації VAFI

Мультфільм "Життя на планеті Тортик", створений учнем нашої школи Олексієм Кушнаренко, який займається в кіностудії "Кімната 16" школи № 256 Оболонського району, було відібрано до конкурсноі програми в категоріі mini для наймолодших учасників на міжнародному фестивалі мультиплікаціі VAFI.

Цей фестиваль традиційно буде проведено в дев"ятий раз у Хорватії, у місті Вараждин. На фестивалі збираються аніматори з різних країн, щоб познайомитися один з одним та презентувати свої роботи.

Мультфільм Олексія єдиний буде представлений від України серед мультфільмів з 28 краін світу.

Отже, щиро вітаємо Олексія, тому що потрапити на цей фестиваль - це вже перша велика перемога!