ФЕСТИВАЛЬ КОМАНД ВЕСЕЛИХ ТА КМІТЛИВИХ ЮНИХ ПОЖЕЖНИКІВ

5 квітня в Оболонському районі на теріторіі школи № 210 пройшов фестиваль команд веселих та кмітливих юних пожежників ім.Л.П.Телятнікова "Як не спалити, Києве мій?".

Учні нашої школи взяли участь у конкурсі. Школу представляла команда "Не формат" у складі Валеріі Петрички, Данііла Ліхтанського, Тимофія Левчука, Лізи Назарок, Олексія Кушнаренко, Кирила Тітова, Жені Осадчоі, Олени Кравець.

Команда зайняла почесне ІІІ місце.

Але позаконкурсна пісня, присвячена трагічній пожежі у Кемерово, вразила жюрі до глибини душі, тому було прийнято рішення нагородити нашу команду єдиним кубком гри та подякою.

Щиро вітаємо наших конкурсантів!

/Files/images/Testovyi/UP 03.jpg /Files/images/Testovyi/UP 04.jpg /Files/images/Testovyi/UP 02.jpg /Files/images/Testovyi/UP 01.jpg