ВІТАННЯ ПЕРЕМОЖЦЯМ РАЙОННОГО КОНКУРСУ - ЗАХИСТУ МАНівських РОБІТ

Щиро вітаємо учнів нашої школи, переможців районного конкурсу – захисту МАНівських робіт та їх педагогічних керівників.

1. Скоробагатька Максима Ігоровича 11-Б клас – І місце, секція хімія, відділення хімія і біологія. Тема роботи: «Рафінування горнового свинцю»

Педагогічний керівник Тимошенко Л.В.

2. Лошак Вікторію Олегівну 11-Б клас – І місце, секція біологія і медицина. Тема роботи: «Фізіологічне функціонування системи травлення – основа оптимальної діяльності інших систем організму та органів у цілому»

Педагогічний керівник Федорченко О.П.

3. Гордашко Катерину Миколаївну 8-А клас – І місце, секція медицина. Тема роботи: «Дослідження стану стоп учнів школи №256. Профілактика та лікування деформації стоп».

Педагогічний керівник Тимошенко Л.В.

4. Безпалько Володимира Олеговича 9-Б клас – І місце, секція історія. Тема роботи: «Воєнні походи Богдана Хмельницького 20-40-х років XVII ст.».

Педагогічний керівник Лисенко Г.П.