ПАТРІОТИЧНИЙ NON-STOP

Учні нашої школи Арапов Андрій, Арапов Олександр, Коробій Максим, Гепалов Ярослав, Драганюк Андрій та Литвиненко Дмитро на чолі з учителем захисут Вітчизни Панченко Сергієм Миколайовичем взяли участь у національно-патріотичному фестивалі учнівської молоді міста Києва "Патріотичний Non-Stop", присвяченому 75-річчю від початку формування Української повстанської арміїї, який проходив 7 жовтня 2017 року на базі військово-патріотичного табору "Азовець".

За активну участь у фестивалі команда нашої школи отримала подяку від адміністрації КПЦЗ "Київського центру дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання".