УЧНІ НАШОЇ ШКОЛИ СТАЛИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ СПОРТИВНО-ВІЙСЬКОВОЇ ГРИ "ПАТРІОТ"

18, 19, 20 жовтня 2017 року на території пожежної частини № 25 (що на Оболоні), учні нашої школи взяли участь у щорічній спортивно-військовій грі "Патріот".

До програми змагань входили такі конкурси: стрільба з пневматичної гвинтівки, розбирання та збирання АК-74, спорядження магазину, військово-спортивна естафета і гра у "Пейнтбол".

У спортивно-війскьвому заході взяли участь такі учні: Арапов Андрій, Арапов Олександр, Миронець Юрій, Єгельський Даніїл, Коробій Максим, Аврамчук Матвій, Волощук Даніїл та Драганюк Андрій.

В індивідувальному змаганні зі стрільби Арапов Олександр посів ІІ місце. Щиро вітаємо переможця!!!

/Files/images/Testovyi/Патріот 01.jpg /Files/images/Testovyi/Патріот 02.jpg /Files/images/Testovyi/Патріот 05.jpg /Files/images/Testovyi/Патріот 03.jpg

/Files/images/Testovyi/Патріот 04.jpg /Files/images/Testovyi/Патріот 06.jpg