ШКІЛЬНИЙ ОФІЦЕР ПОЛІЦІЇ

Повідомляємо, що на виконання положень Меморандума про співпрацю від 12.09.2016 р. та Наказу № 2450 від 22.08.2016 р. Депатрамент патрульної поліції та Управління освіти і науки в м.Києві розробили модель співробітництва поліції і загальноосвітніх навчальних закладів "Шкільний офіцер поліції".

Модель направлена на підвищення безпеки та попередження злочинності у наших шкільних громадах.

Програма "Школа і поліція" сприятиме відкритому діалогу між працівниками поліції, школярами та іншими представниками шкільних спільнот в обговоренні важливих правових проблем та формуванні правосвідомої поведінки як у школі, так і поза нею.

У приміщенні школи (перший поверх) розміщено стенд "Наш шкільний офіцер поліції", який буде висвітлювати всі новини та події, пов"язані з діяльністю шкільного поліцейського.

/Files/images/Плакат шкільний поліцейський.jpg

/Files/images/Фото поліцейського.jpg