Святкування Дня української писемності та мови

9 листопада в нашій школі традиційно було проведено цілу низку святкових заходів до Дня української писемності та мови./Files/images/Диктант фото 1.jpg

Учні та вчителі з радістю долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності "На зламі тисячоліть".

/Files/images/Диктант фото 5.jpg Під час написання диктанту учні продемонстрували свої знання з української мови, засвідчили єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово.

В школі було проведено також заходи з популяризації української мови та літератури.

Учні і вчителі з нагоди святкування Дня української писемності та мови прийшли до /Files/images/Пукас вишиванки.jpg школи у національному українському одязі.

/Files/images/Диктант фото 2.jpg /Files/images/Диктант фото 3.jpg /Files/images/Диктант фото 4.jpg /Files/images/Диктант фото 6.jpg