Всеукраїнська акція "Збір пластику для допомоги у протезуванні постраждалих в АТО"

Учні, батьки та колектив нашої школи продовжили /Files/images/Кришечки 1.JPG започатковану раніше традицію по збору пластику для допомоги у протезуванні постраждалих в АТО.

/Files/images/кришечки.jpg В лютому 2016 року наша школа долучилася до Всеукраїнської акції "Збір пластику для допомоги у протезуванні постраждалих в АТО" та передала 97 кілограмів пластикових виробів.

В листопаді 2016 року додатково було зібрано і здано ще 108 кілограмів пластикових кришечок.

Висловлюємо найщиріші слова подяки всім учасникам акції!/Files/images/кришечки 01.jpg