ІННОВАЦІЙНИЙ ПРОЕКТ "НАДРА ЗЕМНІ, НАДРА ДУХОВНІ".

/Files/images/Надра груп.gif

Педагогічний колектив нашої школи продовжує роботу по дослідно-експериментальній діяльності за темою «Формування професійної орієнтації учнів у процесі викладання спеціального курсу «Надра земні (основи геології)» в середній загальноосвітній школі».

Тема експерименту надзвичайно актуальна, оскільки ми вважаємо, що саме система профільної освітияк інноваційна дидактична системадає можливість найповніше реалізувати особистісно-зорієнтований такомпетентнісний підходи донавчання і виховання завдяки створенню сприятливих умов для врахування індивідуальних особливостей, інтересів, потреб учнів.

Тому відповідно до освітніх потреб учнів та їх батьків, запитів суспільства, з врахуванням технічних, матеріальних, кадрових ресурсів ми обрали спецкурс геологічного напрямку. У матеріально-технічному забезпеченні експерименту нам допомагають Інститут Тутковського (приватний вищий навчальний заклад, що займається післядипломною освітою геологів) та група компаній Надра; кадрове забезпечення – це викладачі вищої школи (геологічного факультету КНУ імені Т. Г. Шевченка) та вчителі нашої школи.

Програма експерименту розрахована на період до 2017 року. Згідно програми експерименту в рамках допрофільної підготовки на базі школи створені експериментальні "геологічні класи" (8-А, 9-Б, 10-А, 11-Б класи). Впровадження спецкурсу з основ геологічних наук допоможе учням більш усвідомлено підійти до вибору профільних предметів у старшій школі, підвищить їх мотивацію до навчання, розширить уявлення про особливості майбутньої професії, приведе до збільшення перспектив здобуття подальшої освіти випускниками школи.

З точки зору наукової новизни кінцевим результатом дослідно-експериментальної діяльності має стати створення цілісної системи навчання основам геології в рамках допрофільної підготовки та профільної освіти учнів середньої школи з метою формування їх професійної орієнтації.

Дата останньої зміни 10 Жовтня 2018