ВРУЧЕННЯ АТЕСТАТІВ ВИПУСКНИКАМ 2018

26 червня 2018 року в аковій залі нашої школи проведено урочисте вручення атестатів про повну загальну середню освіту.

На святі були присутні адміністрація школи, батьки, учні, вчителі та помічники-консультанти депутата Київської міської ради Костенко Л.В. Гірман Тетяна та Середа Владислав.

Двом випускникам було урочисто вручено медалі: Сєда Софія нагороджена золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні», а Лошак Вікторія срібною медаллю «За досягнення у навчанні».

Всі випускники отримали відзнаки та дипломи за досягнення у навчанні та спорті, а батькам було оголошено подяку за хороше виховння дітей та допомогу школі.

Представники депутата Київради Л.Костенко в урочистій обстановці вручили всім випускникам медалі та пам”ятні подарунки.

В свою чергу, адміністрація та учні школи подякували Костенко Л.В. за неабияку допомогу та щиросердну підтримку нашої школи.

Пропонуємо Вам для перегляду фотоколлаж з урочистого вручення атестатів випускникам 2018.

Для перегляду перейти за посиланням: wym-1530084390805

/Files/images/Testovyi/Випускний 2018.jpg