ТИЖДЕНЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

У березні в нашій школі дуже цікаво пройшов тиждень англійської мови. Учні 1-11 класів показали свою майстерність і компетентість у вивченні англійської мови.

В 11- Б класі під час інтегрованого уроку учні уміло оцінювали події Другої світової війни і героїзм українського народу, показуючи знання з англійської мови та історії України.

Учні 5-6 класів підготували цікаву виставу "Подорож англомовними країнами".

Учні 1-4 класів із задоволенням грали в різноманітні дидактичні ігри.

Під час перерв учні початкових класів брали участь у захоплюючих вікторинах та рухливих іграх англійською мовою.

Всі вчителі методичного об"єднання англійської мови показали високий рівень своєї професійної майстерності; вдячні усім учням за активну участь у проведенні тижня англійської мови.

Фотозвіт: wym-1523354838340