УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ СПОРТИВНОГО ЗАЛУ

Навесні 2017 року в житті нашої школи І-ІІІ ступенів№ 256 м.Києва сталася визначна та радісна подія: учні та педагоги школи отримали капітально відремонтований сучасний спортивний зал. /Files/images/chve3njjjsA.jpg

/Files/images/СЗ 14.jpg Урочисте відкриття спортивного залу відбулося 07 квітня 2017 року.

Розділити радість учнів, батьківської громади та педагогічного колективу завітали:

-депутат Київської міської ради Костенко Людмила Василівна,

- начальник Управління освіти Оболонської районної державної адміністрації в м.Києві Вахнюк Наталія Миколаївна,

- начальник відділу експлуатації, ремонту, реконструкцї та будівництва Оболонського Управління освіти Калініченко Олег Петрович,

- директор ДСШ олімпійського резерву «Зміна» Капічін Олексій Іванович,

- директор будівництва Кукса Володимир Миколайович,

- тренери спортивних команд школи № 256, ДСШ «Зміна» та «Єдність»,

- голови батьківських комітетів, батьки, вчителі та інші поважні гості.

/Files/images/СЗ 01.jpg /Files/images/СЗ 02.jpg/Files/images/СЗ 03.jpg

Хочемо висловити свою найщирішу вдячність Костенко Л.В., Вахнюк Н.М., Калініченко О.П., Кукса В.М. за надану допомогу та активне сприяння у проведенні ремонту-реконструкції нашого спортивного залу.

Також дуже вдячні Капічіну О.І. за цінні пам"ятні подарунки нашим юним спортсменам.

Відкриття спортивного залу після капітального ремонту – найочікуваніша подія для учнів школи.

/Files/images/СЗ 12.jpg /Files/images/СЗ 15.jpg

Тепер у світлому, просторому, сучасному спортивному залі учні школи мають змогу займатися улюбленими видами спорту як на уроках фізкультури, так і у спортивних секціях.

Очі дітей сяють радістю, а душі наповнені великими планами на майбутнє та натхненням до нових спортивних досягнень.

/Files/images/СЗ 22.jpg /Files/images/СЗ 16.jpg

За давньою традицією гостей зустріли з хлібом та сіллю, після чого було перерізано символічну стрічку на дверях відремонтованого спортивного залу.

Щиро вдячні всім гостям, які прийшли розділити з нами цю радісну подію. Всім бажаємо міцного здоров”я, гарного спортивного настрою, успіхів та процвітання.

/Files/images/СЗ 17.jpg /Files/images/СЗ 06.jpg /Files/images/СЗ 11.jpg/Files/images/СЗ 09.jpg /Files/images/СЗ 18.jpg /Files/images/СЗ 13.jpg /Files/images/СЗ 19.jpg /Files/images/СЗ 21.jpg

/Files/images/СЗ 20.jpg