ТИЖДЕНЬ ПРИРОДНИЧИХ НАУК

З 13 по 17 лютого в школі І-ІIІ ступенів № 256 Оболонського р-ну проходив тиждень природничих наук.

Метою тижня було: узагальнити і розширити знання учнів з хімії, географії, біології, розкрити їх значення в житті людини та довести необхідність вивчення дисциплін; виховати дбайливе ставлення до природи; формувати практичні вміння і навички; сприяти екологічному вихованню учнів, свідомому ставленню до власного здоров’я; розвивати творче мислення , пам’ять, мову, вміння логічно міркувати та робити висновки.

На протязі тижня було проведено багато конкурсів та вікторин, які дали можливість учням проявити свої здібності та знання.

Вітаємо усіх переможців і бажаємо досягати нових вершин при вивченні не лише біології, хімії , географії, але й інших предметів!

У додатку:

ПРЕЗЕНТАЦІЯ "ТИЖДЕНЬ ПРИРОДНИЧИХ НАУК"

перейти за посиланням: wym-1488188968874

ПЛАН ТИЖНЯ ПРИРОДНИЧИХ НАУК:
відкрити додаток.

Вкладення