У районному конкурсі "Інтелектуальні ігри" команда нашої школи посіла ІІ місце!

«ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ІГРИ»

Команда нашої школи посіла ІІ місце!

З метою пошуку та підтримки талановитих учнів, розвитку інтересу до англійської мови та культури англомовних країн, формування /Files/images/Інтелект.ігри англ.мова 05.jpg навичок пізнавальної та творчої дільності в Оболонському районі був проведений районний конкурс з англійської мови "Інтелектуальні ігри".

/Files/images/Інтелект.ігри англ.мова 02.jpg 16 листопада 2016 року команда учнів школи №256 у складі учнів: 3-А, 4-А та 4 -Б класів під керівництвом вчителів англійської мови Митько Олени Степанівни та Капелюшної Вікторії Олександріни взяла участь у конкурсі «Інтелектуальні ігри» з англійської мови, що відбувся у школі №244.

Учні підготували розповідь-презентацію про традиції та звичаї британців (перша частина конкурсу).
Другу частину складали завдання з лексики і граматики.

Команда нашої школи посіла 2 місце!/Files/images/Інтелект.ігри англ.мова 01.jpg

Конкурс став гарною нагодою для учнів та вчителів нашої школи продемонструвати свої знання і отримати нові враження. Щиро вітаємо наших переможців!

/Files/images/Інтелект.ігри англ.мова 04.jpg/Files/images/Інтелект.ігри англ.мова 03.jpg /Files/images/Інтелект.ігри англ.мова 06.jpg