СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА

Дорогі учні, шановні батьки, вчителі та гості нашої школи.

Сьогодні в нашій школі відбулася урочиста лінійка з нагоди святкування Дня Знань та свято Першого Дзвоника.
Щиро вітаємо Вас з цим справді всенародним святом мудрості, доброти і людяності.

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових знань, до нових звершень.

Бажаємо усім школярам на цьому шляху підкорити нові вершини знань та зустріти добрих і надійних друзів.

Найщиріші слова подяки - вчителям, які вкладають в кожного учня не тільки знання а і душу, щедро діляться своїми надбаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави.

Щиро вітаємо батьків наших дорогих учнів та бажаємо щоб Ваші діти були здоровими, успішними, розумними та завжди були приводом для гордості.

Зі святом, дорогі друзі! Щасти Вам!