Новий профорієнтаційний портал "ПроПрофесії"

Наприкінці першого місяця навчання на київських учнів 8-11 класів очікує фантастична подорож до світу інноваційних професій. 24 вересня 2016 року з 09.00 по 18.00 год. у Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбудеться Форум «Професіонали майбутнього». Організатор заходу - Київський молодіжний центр.

Партнери Форуму: всеукраїнським порталом Rabota.ua, видавництво «Школярик», майстерня декору «Пташка» та команда Київського молодіжного центру підготувала для юних учасників чимало сюрпризів. Після пізнавальної мандрівкиг галактикою з найактуальніших нині сфер діяльності, як то «Нанотехнології», «Альтернативна енергетика» чи «Персоналізована медицина», «Інтернет речей», «Штучний інтелект», «Великі дані». Учні на власні очі побачать приклади технологічних і наукових досягнень у зоні інновацій та отримають практичні поради від провідних спеціалістів, відомих не тільки в Україні, а й за кордоном.

Одразу після виступів спікерів школярі особисто ознайомляться з найсучаснішими дивовижними експонатами. У спеціально відведеному залі юні дослідники зможуть потрапити до шести різних Зон: роботів, дронів, 3-D-друку, наукових винаходів, віртуальної та доповненої реальності. До речі, зробити по-справжньому космічне фото на згадку любителі селфі зможуть у креативній Фото-зоні.

Варто зазначити, що разом зі школярами до світу професій зможуть потрапити і їхні батьки. Охочі взяти учать у заході, мають обов'язково реєструватися за посиланням https://googl/WL3SsY.

Більш детальну інформацію можна дізнатися на офіційному сайті ПроПрофесії http://proprofesii.com/.

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Наша адреса:
04209,м. Київ, Оболонський район, вул. Озерна, 2а
Контактні телефони:

(044)412-15-55 (приймальня),
(044)412-08-59 (заступники директора)
Факс: (044)412-15-55.
Електронна пошта: obolon_256@i.ua
Сайти школи:
school256.kiev.sch.in.ua
https://sites.google.com/site/kievskola256
На мапі м. Києва
http://www.osvita.com.ua/schools/kiev/sh-256/

Дата останньої зміни 02 Липня 2020

Цей сайт безкоштовний!